Зробити стартовою  Додати в обране  Мапа сайту Українська  Русский  English 
Україна 3000
 
 
Вчора
Сьогоднi
Завтра
 


Сьогоднi    Новини напряму   « »

25 Липня 2007 16:12

Розпочав роботу Конкурсний комітет конкурсу на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини

25 липня 2007 року об 11:00 за київським часом у Малій залі Українського дому в Києві розпочав роботу Конкурсний комітет конкурсу на відбір Генерального проектувальника Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини – Дитячої лікарні майбутнього.

До складу Конкурсного комітету увійшли всесвітньо відомі архітектори та медики з Європи, Північної Америки, країн СНД. Незалежне спостереження за дотриманням процедури конкурсу здійснює Наглядова рада Конкурсу, до якої входять представники Асоціації педіатрів України, Нотаріальної палати, Асоціації правників України.

Конкурсний комітет засідатиме 25-26 липня і розглядатиме подані пропозиції з точки зору архітектурного рішення та дотримання медичного завдання. 26 липня 2007 року Конкурсний комітет визначить три пропозиції, які, на думку його членів, найбільш відповідають вказаним критеріям. Ці пропозиції Комітет рекомендує вищому керівному органі Благодійного фонду «Дитяча Лікарня майбутнього» – Конференції, яка, за результатами розгляду комерційних частин пропозицій, визначить переможця конкурсу.

Проект створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини було ініційовано Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000» у березні 2006 року. Це – найбільший благодійний проект в Україні. Протягом 2006 року працівники Фонду здійснювали заходи з презентації та популяризації проекту в усіх областях України. 17 грудня 2006 року 11 українських телеканалів у прямому ефірі транслювали Всеукраїнський телемарафон «Дитяча лікарня майбутнього», під час якого за чотири години було зібрано та задекларовано 242 мільйони гривень. Станом на 25 липня 2007 року сума задекларованих коштів на створення лікарні становить 261 346 244 гривень.


Версія для друку


10 Жовтня 2008
Катерина Ющенко зустрілася з актрисою Ольгою Куриленко
Пані Катерина Ющенко подякувала Ользі Куриленко за те, що з її ініціативи саме в Україні відбувся перший показ нової серії бондіани. Також пані Катерина розповіла про ініціативи Фонду «Україна 3000» у сфері підтримки кіномистецтва – відзнаку «За розвиток національного кінематографа» у рамках кінофестивалю «Молодість», Українську кінофундацію. »»

7 Жовтня 2008
Умови Другого Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе»
Головна мета проекту – об’єднання зусиль і досвіду його учасників для відродження й оновлення традицій благодійності в Україні, стимулювання розвитку дитячих благодійних ініціатив. »»

6 Жовтня 2008
Катерина Ющенко взяла участь в акціях Тижня України в Європа-Парку

6 Жовтня 2008
Пані Катерина Ющенко урочисто відкрила Тиждень України в Європа-Парку

3 Жовтня 2008
Пані Катерина Ющенко зустрілася з експертами та переможцями першого етапу програми підтримки невеликих культурно-мистецьких проектів

2 Жовтня 2008
СБУ презентувала відкритий електронний архів документів

Другий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Третій конкурс для журналістів на краще висвітлення теми «Голодомор 1932-33 років в Україні» у ЗМІ

Конкурс на створення об’єктів для Парку сучасного мистецтва на території Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини

Третій конкурс плакатів «Свічка у вікні»

Програма підтримки діаспорних організацій «Розквітайте, українці» на 2008-2009 роки

 
© 2001-2008
Фонд «Україна 3000»
Всі права застережено

© Розроблено
NewAgeLab 2005

Про Фонд | Структура | Напрями діяльності | Правила, процедури, стандарти | Контакти | Реквізити Фонду | Експорт RSS | Публікації | Звіти | Голодомор 1932-33 | Діючі конкурси і програми

Використання матеріалів дозволено тільки з обов'язковим гіперпосиланням на сайт www.ukraine3000.org.ua


bigmir)net TOP 100 Украинский портАл